Ultima oră

Municipal

virma

 

MUNICIPAL

 

Etapa 29

Faget II Ciresu  0-3
Cladova Sta  Sta
Tapia Tomesti 3-2
Gavojdia Stiuca  3-8
Vointa Autoliv  3-2
Dumbrava Criciova  2-13
Dragan Manastiur  2-1
CSS Micro I  0-1

 

 

 

 

Clasament Municipal Seria I

CLASAMENT-SERIA-I

* Din cauza retragerii din campionat a echipei din Şuştra, toate echipele care urmau să o întâlnească primesc 3 puncte.

Clasament Municipal Seria II

CLASAMENT-SERIA-II

* Din cauza retragerii din campionat a echipei din Cladova, toate echipele care urmau să o întâlnească primesc 3 puncte.

Etapa 26

Sacosu T Sustra 3-0
Jabar Boldur  Amânat
Gruni Lucaret  4-1
Buzias Secas  Amânat
Darova Racovita II  9-1
Sanovita Babsa  3-0
Nitchidorf Iosifalau  3-0

Etapa 28

Ciresu Micro I  0-1
Manastiur CSS 5-2
Criciova Dragan  Amânat
Autoliv Dumbrava  3-0
Stiuca Vointa  2-0
Tomesti Gavojdia  Amânat
Tapia Sta  Sta
Faget II Cladova  0-3

 

 

 

 

 

Rezultate – RETUR

Seria I

Etapa 14

Sacoşu Niţchidorf 3-0
Iosifălău Şanoviţa  0-5
Babşa Darova  amanat
Racoviţa Buziaş  0-5
Secaş Gruni  1-3
Lucareţ Jabăr  4-2
Boldur Şuştra  3-0

Seria II

Etapa 16

Făget Tomeşti 6-2
Cladova Ştiuca  0-3
Tapia Autoliv  2-3
Voinţa Mănăştiur  6-1
Dumbrava Micro I 3-8
Drăgan C.S.Ş.  4-2
Găvojdia Criciova  amanat
Ciresu STA

Etapa 15

Boldur Sacoşu 1-1
Jabăr Secaş 1-1
Şanoviţa Niţchidorf 6-1
Gruni Racoviţa 2-1
Buziaş Babşa 1-1
Darova Iosifălău 2-1
Lucareţ STA

Etapa 17

C.S.Ş Dumbrava 6-2
Mănăştiur Găvojdia 1-0
Criciova Tapia 3-3
Ştiuca Făget 8-1
Drăgan Cireşu 6-0
Micro I Voinţa 2-2

Etapa 16

Sacoşu Şanoviţa 3-3
Niţchidorf Darova 0-2
Iosifălău Buziaş 1-4
Babşa Gruni 4-0
Racoviţa Jabăr 4-2
Secaş Şuştra 3-0
Lucareţ Boldur 0-4

Etapa 18

Cladova Criciova 3-0
Cireşu Tomeşti 0-3
Tapia Mănăştiur 7-0
Găvojdia Micro I 0-4
Voinţa CSS 3-1
Dumbrava Drăgan 3-5
Făget Autoliv 3-2

Etapa 17

Lucareţ Sacoşu 0-5
Darova Şanoviţa 4-0
Buziaş Niţchidorf 4-0
Gruni Iosifălău 3-2
Jabăr Babşa 4-5
Boldur Secaş 6-0
Şuştra Racoviţa 0-3

Etapa 19

Criciova Făget 12-1
CSS Găvojdia 2-3
Micro I Tapia 3-1
Mănăştiur Cladova 3-0
Drăgan Voinţa 4-1
Dumbrava Cireşu 3-5
Ştiuca Tomeşti 3-0

Etapa 18

Sacosu T Darova 4-1
Sanovita Buzias 4-1
Nitchidorf Gruni 4-4
Iosifalau Jabar 3-0
Babsa Sustra 3-0
Racovita II Boldur 0-1
Secas Lucaret 1-2

Etapa 20

Ciresu Stiuca 2-4
Tomesti Autoliv 2-2
Criciova Sta
Faget II Manastiur 2-2
Cladova Micro I 0-3
Tapia CSS 3-0
Gavojdia Dragan 0-2
Vointa Dumbrava 3-0

Etapa 19

Secas Sacosu T 1-4
Lucaret Racovita II 0-3
Boldur Babsa 6-0
Sustra Iosifalau 0-3
Jabar Nitchidorf 5-2
Gruni Sanovita 0-7
Buzias Darova 3-3

Etapa 21

Vointa Ciresu 3-0
Dumbrava Gavojdia 1-5
Dragan Tapia 5-0
CSS Costei 3-5
Micro I Faget II 10-1
Manastiur Sta
Criciova Tomesti 7-2
Autoliv Stiuca 2-3

 

 

 

Etapa 20

Sacosu T Buzias 3-1
Darova Gruni  3-0
Sanovita Jabar  3-1
Nitchidorf Sustra  3-0
Iosifalau Boldur  1-5
Babsa Lucaret  3-1
Racovita II Secas  4-3

Etapa 22

Ciresu Autoliv  3-1
Stiuca Criciova  4-3
Tomesti Manastiur 3-0
Micro I Sta
Faget II CSS  2-2
Costei Dragan  3-7
Tapia Dumbrava  5-3
Gavojdia Vointa  2-2

 

 

Etapa 21

Racovita II Sacosu T  2-1
Secas Babsa  2-5
Lucaret Iosifalau  4-2
Boldur Nitchidorf  6-1
Sustra Sanovita  0-3
Jabar Darova  4-4
Gruni Buzias  0-3

Etapa 23

Gavojdia Ciresu 2-1
Vointa Tapia  4-3
Dumbrava Costei  2-1
Dragan Faget II 10-1
CSS Sta
Micro I Tomesti  amanat
Manastiur Stiuca  1-1
Criciova Autoliv  5-4

Etapa 22

Sacosu T Gruni  0-1
Buzias Jabar  5-1
Darova Sustra  3-0
Sanovita Boldur  0-1
Nitchidorf Lucaret
Iosifalau Secas  4-0
Babsa Racovita II  3-0

Etapa 24

Ciresu Criciova  1-5
Autoliv Manastiur  4-1
Stiuca Micro I  amanat
Tomesti CSS  1-1
Dragan Sta
Faget II Dumbrava  2-2
Costei Vointa  0-2
Tapia Gavojdia  amanat

 

Etapa 23

Babsa Sacosu T 18:00
Racovita II Iosifalau  18:00
Secas Nitchidorf  16:00
Lucaret Sanovita  11:00
Boldur Darova  18:00
Sustra Buzias  sta
Jabar Gruni  17:00

Etapa 25

Tapia Ciresu 11:00
Gavojdia Cladova  18:00
Vointa Faget II  18:00
Dumbrava Sta
Dragan Tomesti  18:00
CSS Stiuca  17:00
Micro I Autoliv  18:00
Manastiur Criciova  11:00

 

————————————————

 

Program competitional Retur

 

 

Etapa 24

Sacosu T Jabar
Gruni Sustra
Buzias Boldur
Darova Lucaret
Sanovita Secas
Nitchidorf Racovita II
Iosifalau Babsa

Etapa 26

Ciresu Manastiur
Criciova Micro I
Autoliv CSS
Stiuca Dragan
Tomesti Dumbrava
Vointa Sta
Faget II Gavojdia
Cladova Tapia

Etapa 25

Iosifalau Sacosu T
Babsa Nitchidorf
Racovita II Sanovita
Secas Darova
Lucaret Buzias
Boldur Gruni
Sustra Jabar

Etapa 27

Cladova Ciresu
Tapia Faget II
Gavojdia Sta
Vointa Tomesti
Dumbrava Stiuca
Dragan Autoliv
CSS Criciova
Micro I Manastiur

 

 

Etapa 30

Ciresu CSS
Micro I Dragan
Manastiur Dumbrava
Criciova Vointa
Autoliv Gavojdia
Stiuca Tapia
Tomesti Cladova
Faget II Sta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————

TUR

Program competiţional Seria I

 

Etapa 1




Nitchidorf Sacosu T 1-1
Sanovita Iosifalau 1-3
Darova Babsa 0-2
Buzias  Racovita II 3-0
Gruni Secas 4-1
Jabar Lucaret 2-4
Sustra  Boldur 2-5







Etapa 2
 



Sacosu T Boldur 2-1
Lucaret Sustra  5-0
Secas Jabar amanat
Racovita II Gruni 3-2
Babsa Buzias  5-1
Iosifalau Darova 4-1
Nitchidorf Sanovita 1-2







Etapa 3




Sanovita      Sacosu T 2-1
Darova       
Nitchidorf 8-1
Buzias         Iosifalau 0-2
Gruni          Babsa 3-0
Jabar          Racovita II 2-2
Sustra         Secas 2-1
Boldur         Lucaret 4-2







Etapa 4
 



Sacosu T     Lucaret 3-0
Secas          Boldur 0-3
Racovita II  Sustra  7-1
Babsa         Jabar 4-0
Iosifalau     Gruni 6-4
Nitchidorf    Buzias  1-3
Sanovita      Darova 0-1






Etapa 5




Darova Sacosu T 3-2
Buzias  Sanovita 2-2
Gruni Nitchidorf 4-1
Jabar Iosifalau 2-5
Sustra  Babsa 0-1
Boldur Racovita II 7-1
Lucaret Secas 4-0






Etapa 6
 



Sacosu T Secas 4-0
Racovita II Lucaret 3-0
Babsa Boldur 3-3
Iosifalau Sustra  6-0
Nitchidorf Jabar 3-0
Sanovita Gruni 1-2
Darova Buzias  3-3







Etapa 7




Buzias  Sacosu T 0-4
Gruni Darova 2-5
Jabar Sanovita 1-4
Sustra  Nitchidorf 3-3
Boldur Iosifalau 4-1
Lucaret Babsa 3-5
Secas Racovita II 1-0






Etapa 8
 




Sacosu T Racovita II 1-0
Babsa Secas 6-1
Iosifalau Lucaret 4-2
Nitchidorf Boldur 3-0
Sanovita Sustra  3-1
Darova Jabar 4-1
Buzias  Gruni 2-2







Etapa 9




Gruni Sacosu T 1-6
Jabar Buzias  1-2
Sustra  Darova 0-3
Boldur Sanovita 2-1
Lucaret Nitchidorf 0-3
Secas Iosifalau 2-5
Racovita II Babsa 2-1






Etapa 10




Sacosu T Babsa 3-1
Iosifalau Racovita II 1-3
Nitchidorf Secas 3-0
Sanovita Lucaret 5-1
Darova Boldur 1-2
Buzias  Sustra  3-0
Gruni Jabar 3-2






Etapa 11 6 noiembrie



Jabar Sacosu T 2-4
Sustra  Gruni 8-0
Boldur Buzias  8-1
Lucaret Darova 2-3
Secas Sanovita 0-2
Racovita II Nitchidorf 1-1
Babsa Iosifalau 2-1






Etapa 12




Sacosu T Iosifalau 4-1
Nitchidorf Babsa 2-2
Sanovita Racovita II 4-1
Darova Secas 3-0
Buzias  Lucaret 2-1
Gruni Boldur 0-2
Jabar Sustra  1-5






Etapa 13




Sustra  Sacosu T 0-3
Boldur Jabar 2-0
Lucaret Gruni 3-2
Secas Buzias  0-1
Racovita II Darova 3-1
Babsa Sanovita 5-2
Iosifalau

Nitchidorf

5-3






























































































Program competiţional Seria II


Etapa 1




Faget II Ciresu 1-4
Tomesti Mondial 4-0
Stiuca Cladova 7-1
Autoliv Tapia 0-2
Criciova Gavojdia 6-1
Manastiur Vointa 2-4
Micro I Dumbrava 3-0
CSS Dragan 2-3



Etapa 2




Ciresu Dragan  7-0
Dumbrava CSS  0-3
Vointa Micro I  0-3
Gavojdia Manastiur  2-2
Tapia Criciova  9-1
Cladova Autoliv  2-3
Mondial Stiuca  1-2
Faget II Tomesti  1-3



Etapa 3 




Tomesti Ciresu  1-3
Stiuca Faget II  3-0
Autoliv Mondial  4-2
Criciova Cladova  6-1
Manastiur Tapia  0-7
Micro I Gavojdia  3-0
CSS Vointa  2-5
Dragan Dumbrava  8-3




Etapa 4




Ciresu Dumbrava  7-0
Vointa Dragan  amânat
Gavojdia CSS 2-0
Tapia Micro I 1-1
Cladova Manastiur 1-0
Mondial Criciova 3-4
Faget II Autoliv 0-3
Tomesti Stiuca 1-4



Etapa 5



Stiuca Ciresu
0-1
Autoliv Tomesti 3-0
Criciova Cutina
1-1
Manastiur Mondial 7-3
Micro I Cladova 7-2
CSS Tapia 1-6
Dragan Gavojdia 2-1
Dumbrava Vointa 0-3 contestatie




Etapa 6




Ciresu Vointa 1-0
Gavojdia Dumbrava 1-0
Tapia Dragan 2-1
Cladova CSS 7-3
Mondial Micro I 0-3
Cutina Manastiur 0-1
Tomesti Criciova 0-1
Stiuca Autoliv 0-1



Etapa 7



Autoliv Ciresu 2-1
Criciova Stiuca 6-5
Manastiur Tomesti 2-5
Micro I Cutina 3-0
CSS Făget 4-1
Dragan Cladova 4-0
Dumbrava Tapia 1-6
Vointa Gavojdia 5-1




Etapa 8
 




Ciresu Gavojdia 1-2
Tapia Vointa 1-1
Cladova Dumbrava 0-1
Făget Dragan 5-2
Cutina CSS 0-7
Tomesti Micro I 3-3
Stiuca Manastiur 7-0
Autoliv Criciova 2-7



Etapa 9




Criciova Ciresu 3-3
Manastiur Autoliv 2-9
Micro I Stiuca 5-1
CSS Tomesti 2-3
Dragan Cutina 3-0
Dumbrava Făget 3-0
Vointa Cladova 6-0
Gavojdia Tapia 0-1




Etapa 10
 



Ciresu Tapia 5-2
Cladova Gavojdia 0-3
Făget Vointa 4-5
Cutina Dumbrava 0-3
Tomesti Dragan 6-3
Stiuca CSS 7-2
Autoliv Micro I 0-4
Criciova Manastiur 3-0



Etapa 11
6 noiembrie



Manastiur Ciresu 2-2
Micro I Criciova 1-3
CSS Autoliv 2-5
Dragan Stiuca 3-2
Dumbrava Tomesti 1-4
Vointa Dragan 2-4
RESTANTA Et. 4
Gavojdia Făget 3-1
Tapia Cladova 3-0



Etapa 12




Ciresu Cladova 3-1
Făget Tapia 2-1
Gavojdia
Tomesti Vointa 1-4
Stiuca Dumbrava 6-1
Autoliv Dragan 6-0
Criciova CSS 7-0
Manastiur Micro I 2-4



Etapa 13  



Micro I Ciresu 2-0
CSS Manastiur 9-0
Dragan Criciova 2-3
Dumbrava Autoliv 1-4
Vointa Stiuca 3-0
Gavojdia Tomesti 0-1
Tapia STA
Cladova Făget 3-0




Etapa 14




Ciresu Făget 3-0
Cladova STA
Tomesti Tapia 3-1
Stiuca Gavojdia 2-1
Autoliv Vointa 1-1
Criciova Dumbrava 6-0
Manastiur Dragan 3-0
Micro I CSS 3-2



Etapa 15  



CSS Ciresu 2-1
Dragan Micro I 0-3
Dumbrava Manastiur 4-1
Vointa Criciova 5-0
Gavojdia Autoliv 1-4
Tapia Stiuca 5-0
Cladova Tomesti 1-1
Făget

STA

Campionatul Municipal de Fotbal

Program competiţional Seria I

Folosește Facebook pentru a scrie un comentariu

Scrie un comentariu

Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.


Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.

*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE