Ultima oră

Divizia C

virma

 

DIVIZIA C

 

ETAPA 26


Millenium Giarmata Bihorul Beius  4-2
Scolar Resita ACS Recas  1-0
Autocatania Caransebes Timisoara SA II  2-2
Becicherecul Mic Gloria Arad  1-0
Jiul Petrosani FC Hunedoara  4-1
Flacara Faget Vladimirescu 2003  3-1
Valea lui Mihai CFR Simeria  6-1
National Sebis Gloria Resita  0-4

 








CLASAMENT  DIVIZIA C, seria C5

clasament-divizia-c

 









 

 

 

 

 

 

REZULTATE DIVIZIA C, seria C5 – RETUR

 

ETAPA 16

Becicherecu Mic Naţional Sebiş 1-2
Auto Catania Caransebeş Gloria Reşiţa  2-0
Şcolar Reşiţa CFR Simeria  0-1
ACS Recaş FC Hunedoara  0-1
FC Timişoara II Gloria Arad  5-1
Millenium Giarmata Flacăra Făget  3-2
CS Jiul Petroşani Unirea Valea lui Mihai  1-0
FC Bihorul Beiuş CS Vladimirescu  0-2






 

 

 

ETAPA 17

Flacăra Făget Jiul Petroşani 0-2
CS Naţional Sebiş Autocatania Caransebeş  1-0
CS Gloria Reşiţa FC Şcolar Reşiţa  0-6
CFR Simeria CF Bihorul Beiuş  2-2
FC Hunedoara FC Timişoara II  1-0
CS Unirea Valea lui Mihai Mama Mia Becicherecul Mic  1-0
CS Vladimirescu ACS Recaş  0-2
Gloria Arad Milenium Giarmata  2-0

 

 






 

 ETAPA 18

CS FC Timişoara SA II CS Vladimirescu  2-3
Becicherecu Mic CS Flacăra Făget  2-1
CS Millenium Giarmata CS Jiul Petroşani  3-1
FC Şcolar Reşiţa CS Naţional Sebiş  2-0
FC Bihorul Beiuş CS Gloria Reşiţa 9-0
ACS Recaş CS CFR Simeria  2-1
CS Gloria CTP Arad FC Hunedoara  0-1
CS Autocatania Caransebeş CS Unirea Valea lui Mihai  2-1







 

 

ETAPA 19
Jiul Petrosani Mama Mia Becicherecul Mic 1-0
Flacara Faget Autocatania Caransebes  1-1
Unirea Valea lui Mihai Scolar Resita  0-1
National Sebis Bihorul Beius  1-0
Gloria Resita ACS Recas  0-1
CFR Simeria FC Timisoara SA II  2-2
Vladimirescu 2003 Gloria CTP Arad  2-3
FC Hunedoara Millenium Giarmata  3-0







 

ETAPA 20

Millenium Giarmata Mama Mia Becicherecul Mic  1-3
Autocatania Caransebes Jiul Petrosani  3-1
Scolar Resita Flacara Faget  1-0
Bihorul Beius Unirea Valea lui Mihai  5-0
Recas National Sebis  4-1
FC Timisoara SA II Gloria Resita  5-1
Gloria CTP Arad CFR Simeria  1-1
FC Hunedoara Vladimirescu 2003  2-0







 

 

ETAPA 21

Becicherecul Mic Autocatania Caransebes
Jiul Petrosani Scolar Resita
Flacara Faget Bihorul Beius
Valea lui Mihai Recas
National Sebis FC Timisoara SA II
Gloria Resita Gloria CTP Arad
CFR Simeria FC Hunedoara
Vladimirescu 2003 Millenium Giarmata

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA 22

Millenium Giarmata Autocatania Caransebes 1-2
Scolar Resita Becicherecul Mic 1-3
Bihorul Beius Jiul Petrosani 2-1
ACS Recas Flacara Faget 2-0
FC Timisoara SA II Unirea Valea lui Mihai 2-1
Gloria CTP Arad National Sebis 4-1
FC Hunedoara Gloria Resita 8-0
Vladimirescu 2003 CFR Simeria 2-0


 

 

 

 

 

 

 

ETAPA 23

Autocatania Caransebes Scolar Resita 4-0
Becicherecul Mic Bihorul Beius  1-2
Jiul Petrosani ACS Recas  1-0
Flacara Faget Timisoara SA II  1-2
Valea lui Mihai Gloria CTP Arad  1-0
National Sebis FC Hunedoara  0-3
Gloria Resita Vladimirescu 2003  0-2
CFR Simeria Millenium Giarmata  2-1






 

 

 

 ETAPA 24

Scolar Resita Millenium Giarmata 0-0
Bihorul Beius Caransebes  2-0
ACS Recas Becicherecul Mic  3-0
Timisoara SA II Jiul Petrosani  3-1
Gloria CTP Arad Flacara Faget  0-0
FC Hunedoara Valea lui Mihai  3-0
Vladimirescu 2003 National Sebis  2-2
CFR Simeria Gloria Resita  5-0
 

 

 

 

 

 

 

 ETAPA 25

Scolar Resita Bihorul Beius 5-0
Caransebes ACS Recas  2-3
Becicherecul Mic Timisoara SA II  4-2
Jiul Petrosani Gloria Arad  0-0
Flacara Faget FC Hunedoara  1-1
Valea lui Mihai Vladimirescu 2003  6-0
National Sebis CFR Simeria  1-0
Millenium Giarmata Gloria Resita
 3-1

 ——————————————————————————————————

PROGRAM COMPETIŢIONAL DIVIZIA C, seria C5 – RETUR

 

Etapa 27

 

Recas Bihorul Beius
Timisoara SA II Scolar Resita
Gloria Arad Caransebes
FC Hunedoara Becicherecul Mic
Vladimirescu 2003 Jiul Petrosani
CFR Simeria Flacara Faget
Gloria Resita Valea lui Mihai
National Sebis Millenium Giarmata

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa 28

 

Giarmata Recas
Bihorul Beius Timisoara SA II
Scolar Resita Gloria Arad
Caransebes Hunedoara
Becicherecul Mic Vladimirescu 2003
Jiul Petrosani CFR Simeria
Flacara Faget Gloria Resita
Valea lui Mihai National Sebisa

 

 

 

 

 

 

 

Etapa 29

 

Timisoara SA II ACS Recas
Gloria Arad Bihorul Beius
FC Hunedoara Scolar Resita
Vladimirescu 2003 Caransebes
CFR Simeria Becicherecul Mic
Gloria Resita Jiul Petrosani
National Sebis Flacara Faget
Valea lui Mihai Millenium Giarmata

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa 30


Giarmata Timisoara SA II
ACS Recaş Gloria Arad
Bihorul Beius FC Hunedoara
Scolar Resita Vladimirescu 2003
Autocatania Caransebes CFR Simeria
Becicherecul Mic Gloria Resita
Jiul Petrosani CS National Sebis
Flacara Faget Valea lui Mihai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

********************************************************************************************************************

 

REZULTATE DIVIZIA C, seria C5 – TUR

ETAPA I

Naţional Sebiş Mama Mia Becicherecu Mic 2-0
Gloria Reşiţa Auto Catania Caransebeş 0-0
CFR Simeria Şcolar Reşiţa 0-0
FC Hunedoara ACS Recaş 1-1
Gloria Arad FC Timişoara II 1-1
Flacăra Făget Millenium Giarmata 2-3
Unirea Valea lui Mihai CS Jiul Petroşani 2-2
CS Vladimirescu FC Bihorul Beiuş 1-2

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a II-a

Jiul Petroşani Flacăra Făget 0-1
Autocatania Caransebeş CS Naţional Sebiş 1-0
FC Şcolar Reşiţa CS Gloria Reşiţa 2-1
CF Bihorul Beiuş CFR Simeria 1-0
FC Timişoara II FC Hunedoara 0-1
Mama Mia Becicherecul Mic CS Unirea Valea lui Mihai 0-1
ACS Recaş CS Vladimirescu 3-0
Milenium Giarmata Gloria Arad 3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a III-a

CS Vladimirescu CS FC Timişoara SA II 3-2
CS Flacăra Făget CS Nova Mama Mia Becicherecul  Mic 1-0
CS Jiul Petroşani CS Millenium Giarmata 0-1
CS Naţional Sebiş FC Şcolar Reşiţa 1-1
CS Gloria Reşiţa FC Bihorul Beiuş 1-1
CS CFR Simeria ACS Recaş 1-2
FC Hunedoara CS Gloria CTP Arad 2-1
CS Unirea Valea lui Mihai CS Autocatania Caransebeş 1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a IV-a

Mama Mia Becicherecul Mic Jiul Petrosani 0-1
Autocatania Caransebes Flacara Faget 2-1
Scolar Resita Unirea Valea lui Mihai 2-1
Bihorul Beius National Sebis 2-1
ACS Recas Gloria Resita 1-0
FC Timisoara SA II CFR Simeria 3-1
Gloria CTP Arad Vladimirescu 2003 2-2
Millenium Giarmata FC Hunedoara 1-0

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a V-a

Mama Mia Becicherecul Mic Millenium Giarmata 1-2
Jiul Petrosani Autocatania Caransebes 1-2
Flacara Faget Scolar Resita 3-1
Unirea Valea lui Mihai Bihorul Beius 0-1
National Sebis Recas 1-1
Gloria Resita FC Timisoara SA II 1-5
CFR Simeria Gloria CTP Arad 1-0
Vladimirescu 2003 FC Hunedoara 1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a VI-a

Autocatania Caransebes Becicherecul Mic 3-1
Scolar Resita Jiul Petrosani 1-1
Bihorul Beius Flacara Faget 2-1
Recas Valea lui Mihai 1-0
FC Timisoara SA II National Sebis 2-0
Gloria CTP Arad Gloria Resita 0-0
FC Hunedoara CFR Simeria 0-1
Millenium Giarmata Vladimirescu 2003 0-2

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a VII-a

Autocatania Caransebes Millenium Giarmata 2-1
Becicherecul Mic Scolar Resita 1-2
Jiul Petrosani Bihorul Beius 2-1
Flacara Faget ACS Recas 0-2
Unirea Valea lui Mihai FC Timisoara SA II 2-3
National Sebis Gloria CTP Arad 1-0
Gloria Resita FC Hunedoara 1-2
CFR Simeria Vladimirescu 2003
5-2

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a VIII-a

Scolar Resita Autocatania Caransebes 2-1
Bihorul Beius Becicherecul Mic 0-0
ACS Recas Jiul Petrosani 0-0
Timisoara SA II Flacara Faget 6-1
Gloria CTP Arad Valea lui Mihai 1-0
FC Hunedoara National Sebis 0-0
Vladimirescu 2003 Gloria Resita 3-0
Millenium Giarmata CFR Simeria 1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a IX-a

Millenium Giarmata Scolar Resita 2-1
Caransebes Bihorul Beius 2-2
Becicherecul Mic ACS Recas 2-1
Jiul Petrosani Timisoara SA II 2-0
Flacara Faget Gloria CTP Arad 4-2
Valea lui Mihai FC Hunedoara 0-0
National Sebis Vladimirescu 2003 4-0
Gloria Resita CFR Simeria 1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a X-a

Bihorul Beius Scolar Resita
ACS Recas Caransebes 3-1
Timisoara SA II Becicherecul Mic 5-2
Gloria Arad Jiul Petrosani 0-0
FC Hunedoara Flacara Faget 5-0
Vladimirescu 2003 Valea lui Mihai 0-1
CFR Simeria National Sebis 1-0
Gloria Resita Millenium Giarmata
0-1

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a XI-a


Millenium Giarmata Bihorul Beius 1-2
Scolar Resita ACS Recas 1-0
Autocatania Caransebes Timisoara SA II 1-1
Becicherecul Mic Gloria Arad 3-0
Jiul Petrosani FC Hunedoara 2-0
Flacara Faget Vladimirescu 2003 2-1
Valea lui Mihai CFR Simeria 3-1
National Sebis Gloria Resita 0-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa a XII-a

 

Recas Bihorul Beius 5-0
Timisoara SA II Scolar Resita 0-2
Gloria Arad Caransebes 0-1
FC Hunedoara Becicherecul Mic 1-1
Vladimirescu 2003 Jiul Petrosani 1-2
CFR Simeria Flacara Faget 4-0
Gloria Resita Valea lui Mihai 1-0
National Sebis Millenium Giarmata 3-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa a XIII-a

 

Giarmata Recas 2-2
Bihorul Beius Timisoara SA II 1-0
Scolar Resita Gloria Arad 0-1
Caransebes Hunedoara 1-0
Becicherecul Mic Vladimirescu 2003 4-0
Jiul Petrosani CFR Simeria 0-0
Flacara Faget Gloria Resita 0-0
Valea lui Mihai National Sebisa 1-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa a XIV-a

 

Timisoara SA II ACS Recas 0-2
Gloria Arad Bihorul Beius 1-2
FC Hunedoara Scolar Resita 3-1
Vladimirescu 2003 Caransebes 2-1
CFR Simeria Becicherecul Mic 1-0
Gloria Resita Jiul Petrosani 1-1
National Sebis Flacara Faget 0-0
Valea lui Mihai Millenium Giarmata 1-0

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa a XV-a


Giarmata Timisoara SA II 0-0
ACS Recaş Gloria Arad 2-0
Bihorul Beius FC Hunedoara 0-1
Scolar Resita Vladimirescu 2003 1-0
Autocatania Caransebes CFR Simeria 1-2
Becicherecul Mic Gloria Resita 3-0
Jiul Petrosani CS National Sebis 1-0
Flacara Faget Valea lui Mihai 0-2

Folosește Facebook pentru a scrie un comentariu

Scrie un comentariu

Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.


Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.

*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE