Ultima oră

Dvizia D

virma

 

DIVIZIA D

 

 Etapa 29

S FC CHISODA CS DUMBRAVITA
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA CS TIMISUL SAG
CSM LUGOJ AS FC SPARTAK GOTTLOB
AS PECIU NOU FC REAL DRAGSINA
AS JUVENTUS PISCHIA CS PROGRESUL GATAIA
AS BANATUL NERAU AS AVANTUL BOBDA
AS UNIREA CERNETEAZ AS POBEDA DUDESTII VECHI
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA AS FC DETA
AS ARSENAL BUCOVAT FC AUTO TIMISOARA






 

 

 
 

 CLASAMENT DIVIZIA D Timiş

clasament-divizia-d

 

 

Etapa 30

CS DUMBRAVITA AS ARSENAL BUCOVAT
FC AUTO TIMISOARA C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA
AS FC DETA AS UNIREA CERNETEAZ
AS POBEDA DUDESTII VECHI AS BANATUL NERAU
AS AVANTUL BOBDA AS JUVENTUS PISCHIA
CS PROGRESUL GATAIA AS PECIU NOU
FC REAL DRAGSINA CSM LUGOJ
AS FC SPARTAK GOTTLOB AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA
CS TIMISUL SAG CS FC CHISODA







 



 ———————————————————————————————————————————

 

REZULTATE DIVIZIA D Timiş – RETUR

 

 Etapa 18

CS DUMBRAVITA FC REAL DRAGSINA 3-3
AS FC SPARTAK GOTTLOB CS PROGRESUL GATAIA 1-0
CS TIMISUL SAG AS AVANTUL BOBDA 1-0
CS FC CHISODA AS POBEDA DUDESTII VECHI 3-0
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA AS FC DETA 6-2
CSM LUGOJ FC AUTO TIMISOARA 2-0
AS PECIU NOU AS ARSENAL BUCOVAT 1-0
AS JUVENTUS PISCHIA C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA 0-1
AS BANATUL NERAU AS UNIREA CERNETEAZ

3-2

 









Etapa 19

AS BANATUL NERAU CS DUMBRAVITA  0-1
AS UNIREA CERNETEAZ AS JUVENTUS PISCHIA  0-5
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA AS PECIU NOU  1-1
AS ARSENAL BUCOVAT CSM LUGOJ  0-6
FC AUTO TIMISOARA AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA  3-0
AS FC DETA CS FC CHISODA  0-4
AS POBEDA DUDESTII VECHI CS TIMISUL SAG  1-0
AS AVANTUL BOBDA AS FC SPARTAK GOTTLOB  3-1
CS PROGRESUL GATAIA FC REAL DRAGSINA  1-0







 

 

Etapa 20

CS DUMBRAVITA CS PROGRESUL GATAIA  2-0
FC REAL DRAGSINA AS AVANTUL BOBDA  1-0
AS FC SPARTAK GOTTLOB AS POBEDA DUDESTII VECHI  1-1
CS TIMISUL SAG AS FC DETA  1-0
CS FC CHISODA FC AUTO TIMISOARA  1-2
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA AS ARSENAL BUCOVAT  3-3
CSM LUGOJ C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA  4-1
AS PECIU NOU AS UNIREA CERNETEAZ  6-1
AS JUVENTUS PISCHIA AS BANATUL NERAU  4-0








 

 

Etapa 21

AS JUVENTUS PISCHIA CS DUMBRAVITA  1-2
AS BANATUL NERAU AS PECIU NOU  0-0
AS UNIREA CERNETEAZ CSM LUGOJ  1-7
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA  1-2
AS ARSENAL BUCOVAT CS FC CHISODA  3-5
FC AUTO TIMISOARA CS TIMISUL SAG  5-1
AS FC DETA AS FC SPARTAK GOTTLOB  3-1
AS POBEDA DUDESTII VECHI FC REAL DRAGSINA  2-0
AS AVANTUL BOBDA CS PROGRESUL GATAIA  1-3



 

 

 




 

Etapa 22

CS DUMBRAVITA AS AVANTUL BOBDA
CS PROGRESUL GATAIA AS POBEDA DUDESTII VECHI
FC REAL DRAGSINA AS FC DETA
AS FC SPARTAK GOTTLOB FC AUTO TIMISOARA
CS TIMISUL SAG AS ARSENAL BUCOVAT
CS FC CHISODA C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA AS UNIREA CERNETEAZ
CSM LUGOJ AS BANATUL NERAU
AS PECIU NOU AS JUVENTUS PISCHIA



 

 

 

 

 

 

 

Etapa 23

AS PECIU NOU CS DUMBRAVITA
AS JUVENTUS PISCHIA CSM LUGOJ
AS BANATUL NERAU AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA
AS UNIREA CERNETEAZ CS FC CHISODA
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA CS TIMISUL SAG
AS ARSENAL BUCOVAT AS FC SPARTAK GOTTLOB
FC AUTO TIMISOARA FC REAL DRAGSINA
AS FC DETA CS PROGRESUL GATAIA
AS POBEDA DUDESTII VECHI AS AVANTUL BOBDA


 


 

 

 

 

 

 

Etapa 24

CS DUMBRAVITA AS POBEDA DUDESTII VECHI 0-2
AS AVANTUL BOBDA AS FC DETA 1-3
CS PROGRESUL GATAIA FC AUTO TIMISOARA 1-4
FC REAL DRAGSINA AS ARSENAL BUCOVAT 2-3
AS FC SPARTAK GOTTLOB C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA 0-1
CS TIMISUL SAG AS UNIREA CERNETEAZ 3-4
CS FC CHISODA AS BANATUL NERAU 6-1
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA AS JUVENTUS PISCHIA 4-1
CSM LUGOJ AS PECIU NOU 3-0

 

 








Etapa 25

CSM LUGOJ CS DUMBRAVITA
AS PECIU NOU AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA
AS JUVENTUS PISCHIA CS FC CHISODA
AS BANATUL NERAU CS TIMISUL SAG
AS UNIREA CERNETEAZ AS FC SPARTAK GOTTLOB
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA FC REAL DRAGSINA
AS ARSENAL BUCOVAT CS PROGRESUL GATAIA
FC AUTO TIMISOARA AS AVANTUL BOBDA
AS FC DETA AS POBEDA DUDESTII VECHI





 




Etapa 26

CS DUMBRAVITA AS FC DETA
AS POBEDA DUDESTII VECHI FC AUTO TIMISOARA
AS AVANTUL BOBDA AS ARSENAL BUCOVAT
CS PROGRESUL GATAIA C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA
FC REAL DRAGSINA AS UNIREA CERNETEAZ
AS FC SPARTAK GOTTLOB AS BANATUL NERAU
CS TIMISUL SAG AS JUVENTUS PISCHIA
CS FC CHISODA AS PECIU NOU
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA CSM LUGOJ





 




Etapa 27

AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA CS DUMBRAVITA
CSM LUGOJ CS FC CHISODA
AS PECIU NOU CS TIMISUL SAG
AS JUVENTUS PISCHIA AS FC SPARTAK GOTTLOB
AS BANATUL NERAU FC REAL DRAGSINA
AS UNIREA CERNETEAZ CS PROGRESUL GATAIA
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA AS AVANTUL BOBDA
AS ARSENAL BUCOVAT AS POBEDA DUDESTII VECHI
FC AUTO TIMISOARA AS FC DETA










Etapa 28

CS DUMBRAVITA FC AUTO TIMISOARA  1-0
AS FC DETA AS ARSENAL BUCOVAT  3-3
AS POBEDA DUDESTII VECHI C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA  3-1
AS AVANTUL BOBDA AS UNIREA CERNETEAZ  1-3
CS PROGRESUL GATAIA AS BANATUL NERAU  2-0
FC REAL DRAGSINA AS JUVENTUS PISCHIA  2-1
AS FC SPARTAK GOTTLOB AS PECIU NOU  4-0
CS TIMISUL SAG CSM LUGOJ 2-2
CS FC CHISODA AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA  4-1





 




————————

PROGRAM COMPETIŢIONAL DIVIZIA D Timiş – RETUR

 


Etapa 31

CS TIMISUL SAG CS DUMBRAVITA
CS FC CHISODA AS FC SPARTAK GOTTLOB
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA FC REAL DRAGSINA
CSM LUGOJ CS PROGRESUL GATAIA
AS PECIU NOU AS AVANTUL BOBDA
AS JUVENTUS PISCHIA AS POBEDA DUDESTII VECHI
AS BANATUL NERAU AS FC DETA
AS UNIREA CERNETEAZ FC AUTO TIMISOARA
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA AS ARSENAL BUCOVAT










Etapa 32

CS DUMBRAVITA C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA
AS ARSENAL BUCOVAT AS UNIREA CERNETEAZ
FC AUTO TIMISOARA AS BANATUL NERAU
AS FC DETA AS JUVENTUS PISCHIA
AS POBEDA DUDESTII VECHI AS PECIU NOU
AS AVANTUL BOBDA CSM LUGOJ
CS PROGRESUL GATAIA AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA
FC REAL DRAGSINA CS FC CHISODA
AS FC SPARTAK GOTTLOB CS TIMISUL SAG










Etapa 33

AS FC SPARTAK GOTTLOB CS DUMBRAVITA
CS TIMISUL SAG FC REAL DRAGSINA
CS FC CHISODA CS PROGRESUL GATAIA
AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA AS AVANTUL BOBDA
CSM LUGOJ AS POBEDA DUDESTII VECHI
AS PECIU NOU AS FC DETA
AS JUVENTUS PISCHIA FC AUTO TIMISOARA
AS BANATUL NERAU AS ARSENAL BUCOVAT
AS UNIREA CERNETEAZ C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA










Etapa 34

CS DUMBRAVITA AS UNIREA CERNETEAZ
C.S.F. CFR 1933 TIMISOARA AS BANATUL NERAU
AS ARSENAL BUCOVAT AS JUVENTUS PISCHIA
FC AUTO TIMISOARA AS PECIU NOU
AS FC DETA CSM LUGOJ
AS POBEDA DUDESTII VECHI AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA
AS AVANTUL BOBDA CS FC CHISODA
CS PROGRESUL GATAIA CS TIMISUL SAG
FC REAL DRAGSINA AS FC SPARTAK GOTTLOB










———————————————————————————————————————————

 REZULTATE DIVIZIA D Timiş – TUR

 ETAPA I

 

FC Real Dragşina CS Dumbrăviţa 4-4
CS Progresul Gătaia AS FC Spartak Gottlob 1-3
AS Avântul Bobda CS Timişul Şag 3-2
AS Pobeda Dudeştii Vechi CS FC Chişoda 1-3
S FC Deta AS FC Marcel Băban Jimbolia 1-1
FC Auto Timişoara CSM Lugoj 0-4
AS Arsenal Bucovăţ AS Peciu Nou 6-4
CFR Timişoara AS Juventus Pişchia 5-1
AS Unirea Cerneteaz Banatul Nerău 0-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a II-a

CS FC Chişoda AS FC Deta 7-0
CFR Timişoara AS Peciu Nou 6-2
CSM Lugoj AS Arsenal Bucovăţ 6-0
AS Juventus Pişchia AS Unirea Cerneteaz 2-1
AS FC Marcel Băban Jimbolia FC Auto Timişoara 2-1
CS Timişul Şag AS Pobeda Dudeştii Vechi 2-0
AS FC Spartak Gottlob AS Avântul Bobda 1-0
FC Real Dragşina CS Progresul Gătaia 1-0
CS Dumbrăviţa AS Banatul Nerău 0-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a III-a

CS Progresul Gătaia CS Dumbrăviţa 1-3
AS Avântul Bobda FC Real Dragşina 1-2
AS Pobeda Dudeştii Vechi AS FC Spartak Gottlob 4-2
AS FC Deta CS Timişul Şag 1-2
FC Auto Timişoara CS FC Chişoda 0-1
AS Arsenal Bucovăţ AS FC Marcel Băban Jimbolia 0-2
CFR Timişoara CSM Lugoj 0-3
AS Unirea Cerneteaz AS Peciu Nou 2-0
AS Banatul Nerău AS Juventus Pişchia 6-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a IV-a

AS Peciu Nou Banatul Nerău 1-3
CSM Lugoj Unirea Cerneteaz 5-1
AS FC Marcel Băban Jimbolia CFR Timişoara 0-3
FC Chişoda Arsenal Bucovăţ 7-1
Timişul Şag Auto Timişoara 2-1
Progresul Gătaia Avântul Bobda 2-3
Spartak Gottlob FC Deta 1-3
Real Dragşina Pobeda Dudeştii Vechi 0-1
CS Dumbrăviţa Juventus Pişchia 4-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a V-a

Avântul Bobda CS Dumbrăviţa 0-3
Pobeda Dudestii Vechi Progresul Gătaia 2-1
FC Deta Real Dragşina 1-2
Auto Timişoara Spartak Gottlob 1-4
Arsenal Bucovăţ Timişul Şag 0-3
CFR Timişoara FC Chişoda 1-1
Unirea Cerneteaz Marcel Baban Jimbolia 0-2
Banatul Nerău CSM Lugoj 1-3
Juventus Pişchia AS Peciu Nou 3-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a VI-a

CS Dumbravita AS Peciu Nou 1-0
CSM Lugoj AS Juventus Pischia 3-0
FC Marcel Baban Jimbolia AS Banatul Nerau 3-4
FC Chisoda Unirea Cerneteaz 4-0
Timisul Sag CFR Timisoara 0-1
Spartak Gottlob Arsenal Bucovăţ 5-2
Real Dragsina Auto Timisoara 2-3
Progresul Gataia FC Deta 0-2
Avântul Bobda Pobeda Dudestii Vechi 2-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a VII-a

Dudestii Vechi Dumbravita 1-1
Deta Bobda 5-2
Auto Timisoara Progresul Gataia 2-0
Arsenal Bucovăţ Real Dragsina 2-3
CFR Timisoara Spartak Gottlob 5-2
Unirea Cerneteaz Timisul Sag 0-3
Banatul Nerau Chisoda 2-3
Juventus Pischia Marcel Baban Jimbolia 0-0
Peciu Nou CSM Lugoj
0-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a VIII-a

Dumbravita CSM Lugoj 1-2
Marcel Baban Jimbolia Peciu Nou 1-1
Chisoda Juventus Pischia 8-0
Timisul Sag Banatul Nerau nedisputat
Spartak Gottlob Unirea Cerneteaz 4-0
Real Dragsina CFR Timisoara 0-6
Progresul Gataia Arsenal Bucovăţ 1-2
Avântul Bobda Auto Timisoara 4-1
Pobeda Dudestii Vechi Deta 2-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a IX-a

Deta Dumbravita 2-3
Auto Timisoara Dudestii Vechi 1-1
Arsenal Bucovat Avântul Bobda 1-2
CFR Timisoara Progresul Gataia 4-0
Unirea Cerneteaz Real Dragsina 3-2
Banatul Nerau Spartak Gottlob 1-2
Juventus Pischia Timisul Sag 0-1
Peciu Nou Chisoda 0-4
CSM Lugoj Marcel Baban Jimbolia 4-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a X-a

Dumbravita Jimbolia 3-3
Chisoda CSM Lugoj 1-7
Timisul Sag Peciu Nou 5-1
Spartak Gottlob Juventus Pischia
Real Dragsina Banatul Nerau 1-2
Gataia Unirea Cerneteaz 1-2
Avântul Bobda CFR Timisoara 0-2
Dudestii Vechi Arsenal Bucovat 2-3
Deta Auto Timisoara 2-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a XI-a

Auto Timisoara Dumbravita 0-2
Arsenal Bucovat Deta 1-1
CFR Timisoara Dudestii Vechi 5-0
Unirea Cerneteaz Avântul Bobda 2-2
Banatul Nerau Progresul Gataia 3-1
Juventus Pischia Real Dragsina 1-3
Peciu Nou Spartak Gottlob 3-1
CSM Lugoj Timisul Sag 1-0
Jimbolia Chisoda 1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a XII-a

Dumbravita Chisoda 0-4
Timisul Sag Marcel Baban Jimbolia 2-2
Spartak Gottlob CSM Lugoj 0-0
Real Dragsina Peciu Nou 2-1
Progresul Gataia Juventus Pischia 0-1
Avântul Bobda Banatul Nerau 5-1
Dudestii Vechi Unirea Cerneteaz 1-0
Deta CFR Timisoara 1-2
Auto Timisoara Arsenal Bucovat 2-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA a XIII-a

Arsenal Bucovat Dumbravita 0-2
CFR Timisoara Auto Timisoara 4-1
Unirea Cerneteaz FC Deta 3-1
Banatul Nerau Dudestii Vechi 0-0
Juventus Pischia Avântul Bobda 2-4
Peciu Nou Progresul Gataia 0-0
CSM Lugoj Real Dragsina 5-0
Jimbolia Spartak Gottlob 1-0
FC Chisoda Timisul Sag
1-0

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa a XIV-a

 

Dumbravita Timisul Sag 1-1
Spartak Gottlob FC Chisoda 0-1
Real Dragsina Jimbolia 0-1
Gataia CSM Lugoj 1-3
Avântul Bobda Peciu Nou 3-3
Dudestii Vechi Pischia 7-1
Deta Banatul Nerau
Auto Timisoara Unirea Cerneteaz 1-2
Arsenal Bucovat CFR Timisoara 0-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa a XVI-a

 

Dumbravita Gottlob 1-0
Real Dragsina Timisul Sag 1-1
Gataia Chişoda 0-2
Avântul Bobda Jimbolia 1-0
Dudestii Vechi CSM Lugoj 0-2
Deta Peciu Nou 2-2
Auto Timisoara Juventus Pischia 2-1
Bucovat Banatul Nerau 2-3
CFR Timisoara Cerneteaz 4-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa a XVII-a

Cerneteaz Dumbravita 1-0
Banatul Nerau CFR Timisoara 0-3
Juventus Pischia Arsenal Bucovat 0-2
Peciu Nou Auto Timisoara 2-0
CSM Lugoj Deta 9-0
Jimbolia Dudestii Vechi 6-0
Chisoda Avântul Bobda 2-1
Spartak Gottlob Banatul Nerau 3-0
Banatul Nerău CFR Timişoara 0-3

Folosește Facebook pentru a scrie un comentariu

Scrie un comentariu

Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.


Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.

*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE