Ultima oră

Campionatul judeţean Timiş

virma

 

CAMPIONAT JUDEŢEAN TIMIŞ

 

ETAPA 18

Racoviţa Margina  3-3
Bacova Bega Belinţ  1-4
AS Cutina Remetea Mare  3-2
Giroc Nădrag  3-1
Petrovaselo Atletico Liebling  0-3
Moşniţa Nouă Bazoşul Vechi  2-4
Avântul Chizătău Topolovăţul Mare  2-0
Ictar Budinţ Ohaba Forgaci 4-2

 






 

 

alt

REZULTATE CAMPIONAT JUDEŢEAN – RETUR


ETAPA 16

Racoviţa Bacova
Cutina Margina
Petrovaselo Remetea Mare
Moşniţa Nouă Nădrag
Chizătău Liebling
Ictar Budinţ Bazoşu Vechi
Ohaba Forgaci Topolovăţu Mare








 

ETAPA 17

Margina Bacova
Bega Belinţ Cutina
Remetea Mare CSS Giroc
Nădrag Petrovaselo
Liebling Moşniţa Nouă
Bazoşu Vechi Chizătău
Topolovăţ Ictar Budinţ
Ohaba Forgaci Racoviţa








 


 ———————————————

PROGRAM COMPETIŢIONAL CAMPIONAT JUDEŢEAN – RETUR

 

ETAPA 19

Margina Bega Belinţ
Bacova Remetea Mare
Cutina Nădrag
Giroc Atletico Liebling
Petrovaselo Bazoşul Vechi
Moşniţa Nouă Topolovăţul Mare
Avântul Chizătău Ohaba Forgaci
Progresul Racoviţa Ictar Budinţ








ETAPA 20

Bega Belinţ Progresul Racoviţa  6-2
Remetea Mare Margina  1-8
Nădrag Bacova  0-3
Atletico Liebling Cutina  0-1
Bazoş Giroc  0-1
Topolovăţul Mare Petrovaselo  0-3
Ohaba Forgaci Moşniţa Nouă
Ictar Budinţ Avântul Chizătău 3-1








ETAPA 21

Bacova Atletico Liebling
Margina AS Nădrag
Bega Belinţ Remetea Mare
Progresul Racoviţa Avântul Chizătău
Cutina Bazoşul Vechi
Arsenal Bucovăţ Topolovăţul Mare
Petrovaselo Ohaba Forgaci
Moşniţa Nouă Ictar Budinţ









ETAPA 22

Bazoşul Vechi Bacova
Liebling Margina
Nădrag Bega Belinţ
Remetea Mare Racoviţa
Topolovăţul Mare Cutina
Ohaba Forgaci Bucovăţ
Ictar Budinţ Petrovaselo
Chizătău Moşniţa Nouă









ETAPA 23

AS Bacova Topolovăţul Mare
Margina Bazoşul Vechi
Bega Belinţ Atletico Liebling
Remetea Mare Nădrag
Petrovaselo Chizătău
Giroc Ictar Budinţ
Cutina Ohaba Forgaci
Racoviţa Moşniţa Nouă









ETAPA 24

Ohaba Forgaci Bacova
Topolovăţul Mare Margina
Bazoşul Vechi Bega Belinţ
Atletico Liebling Remetea Mare
Nădrag Racoviţa
Ictar Budinţ Cutina
Chizătău Bucovăţ
Moşniţa Nouă Petrovaselo









ETAPA 25

Bacova Ictar Budinţ
Margina Ohaba Forgaci
Bega Belinţ Topolovăţul Mare
Remetea Mare Bazoşul Vechi
Nădrag Liebling
Giroc Moşniţa Nouă
Cutina Chizătău
Racoviţa Petrovaselo








ETAPA 26

Avântul Chizătău Bacova
Ictar Budinţ Margina
Ohaba Forgaci Bega Belinţ
Topolovăţul Mare Remetea Mare
Bazoşul Vechi Nădrag
Atletico Liebling Racoviţa
Moşniţa Nouă Cutina
Petrovaselo Bucovăţ








ETAPA 27

Progresul Racoviţa Giroc
AS Cutina Petrovaselo
Bacova Moşniţa Nouă
Margina Avântul Chizătău
Bega Belinţ Ictar Budinţ
Remetea Mare Ohaba Forgaci
Nădrag Topolovăţul Mare
Atletico Liebling Bazoşul Vechi








ETAPA 28

Giroc Cutina
Petrovaselo Bacova
Moşniţa Nouă Margina
Chizătău Bega Belinţ
Ictar Budinţ Remetea Mare
Ohaba Forgaci Nădrag
Topolovăţul Mare Liebling
Bazoşul Vechi Racoviţa








ETAPA 29

Progresul Racoviţa Cutina
Bacova Bucovăţ
Margina Petrovaselo
Bega Belinţ Moşniţa Nouă
Remetea Mare Chizătău
Nădrag Ictar Budinţ
Atletico Liebling Ohaba Forgaci
Bazoşul Vechi Topolovăţul Mare







 


ETAPA 30

AS Cutina AS Bacova
Giroc Margina
Petrovaselo Belinţ
Moşniţa Remetea Mare
Avântul Chizătău Nădrag
Ictar Budinţ Liebling
Ohaba Forgaci Bazoşul Vech
Topolovăţul Mare Racoviţa








 

REZULTATE CAMPIONAT JUDEŢEAN – TUR

 

ETAPA 1

Bacova Racoviţa 1-7
Margina Cutina 1-0
Remetea Mare Petrovaselo 5-1
Nădrag Moşniţa Nouă
Liebling Chizătău 1-5
Bazoşu Vechi Ictar Budinţ 4-1
Topolovăţu Mare Ohaba Forgaci

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA 2

Bacova Margina 4-2
Cutina Bega Belinţ 1-9
CSS Giroc Remetea Mare  amânat
Petrovaselo Nădrag 0-4
Moşniţa Nouă Liebling 4-0
Chizătău Bazoşu Vechi 2-1
Ictar Budinţ Topolovăţ 3-12
Racoviţa Ohaba Forgaci 3-1

 

 

 






ETAPA 3

Margina Racoviţa 1-6
Bega Belinţ Bacova 7-0
AS Meget Remetea Mare AS Cutina 3-1
AS Nădrag Giroc 2-1
Atletico Liebling AS Miladost Petrovaselo 8-0
AS Bazoşul Vechi AS Gloria Moşniţa Nouă 8-0
Avântul Topolovăţul Mare Avântul Chizătău 3-0
Ohaba Forgaci Ictar Budinţ 4-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ETAPA 4

 Margina Bega Belinţ 2-3
Bacova Remetea Mare 4-2
Cutina Nădrag 0-0
Giroc Atletico Liebling 1-0
Miladost Petrovaselo Bazoşul Vechi amânat
Gloria Moşniţa Nouă Avântul Topolovăţul Mare 2-7
Avântul Chizătău Ohaba Gran Plaz Forgaci 1-1
Progresul Racoviţa Ictar Budinţ 7-0

 

 

 

 

 




ETAPA 5

Bega Belinţ Progresul Racoviţa 3-2
Remetea Mare Margina 7-2
Nădrag Bacova 3-2
Atletico Liebling Cutina 1-2
Bazoş Giroc 3-0
Topolovăţul Mare Petrovaselo 11-1
Ohaba Forgaci Moşniţa Nouă 2-0
Ictar Budinţ Avântul Chizătău 0-3

 

 

 

 

 

 

 


ETAPA 6

Bacova Atletico Liebling 4-2
Margina AS Nădrag 5-1
Bega Belinţ Remetea Mare 11-0
Progresul Racoviţa Avântul Chizătău 2-1
Cutina Bazoşul Vechi 2-3
Arsenal Bucovăţ Topolovăţul Mare 1-0
Petrovaselo Ohaba Forgaci 1-3
Moşniţa Nouă Ictar Budinţ 4-1

 

 

 

 

 




ETAPA 7

Bazoşul Vechi Bacova 4-1
Liebling Margina 1-3
Nădrag Bega Belinţ 0-2
Remetea Mare Racoviţa 0-1
Topolovăţul Mare Cutina
Ohaba Forgaci Bucovăţ 3-4
Ictar Budinţ Petrovaselo 11-1
Chizătău Moşniţa Nouă 10-0

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA 8

AS Bacova Topolovăţul Mare 0-0
Margina Bazoşul Vechi 1-2
Bega Belinţ Atletico Liebling 5-1
Remetea Mare Nădrag 1-5
Petrovaselo Chizătău 1-5
Giroc Ictar Budinţ 1-0
Cutina Ohaba Forgaci 3-6
Racoviţa Moşniţa Nouă 3-0

 

 

 

 

 




ETAPA 9

Ohaba Forgaci Bacova 7-2
Topolovăţul Mare Margina 2-3
Bazoşul Vechi Bega Belinţ 1-0
Atletico Liebling Remetea Mare 1-0
Nădrag Racoviţa 1-2
Ictar Budinţ Cutina 2-1
Chizătău Bucovăţ 2-0
Moşniţa Nouă Petrovaselo 4-2

 

 

 

 

 




ETAPA 10

Bacova Ictar Budinţ 4-2
Margina Ohaba Forgaci 1-1
Bega Belinţ Topolovăţul Mare 3-1
Remetea Mare Bazoşul Vechi 1-5
Nădrag Liebling 6-4
Giroc Moşniţa Nouă 5-1
Cutina Chizătău 0-5
Racoviţa Petrovaselo 9-2

 

 

 

 

 




ETAPA 11

Avântul Chizătău Bacova 4-2
Ictar Budinţ Margina 1-1
Ohaba Forgaci Bega Belinţ 3-1
Topolovăţul Mare Remetea Mare 1-5
Bazoşul Vechi Nădrag 6-4
Atletico Liebling Racoviţa 5-1
Moşniţa Nouă Cutina 0-5
Petrovaselo Bucovăţ 9-2

 

 

 

 

 




ETAPA 12

Progresul Racoviţa Giroc 4-1
AS Cutina Petrovaselo 2-5
Bacova Moşniţa Nouă 2-0
Margina Avântul Chizătău 1-0
Bega Belinţ Ictar Budinţ 15-0
Remetea Mare Ohaba Forgaci 2-1
Nădrag Topolovăţul Mare 1-1
Atletico Liebling Bazoşul Vechi 1-2

 

 

 

 

 




ETAPA 13

Giroc Cutina 3-0
Petrovaselo Bacova 2-7
Moşniţa Nouă Margina 1-1
Chizătău Bega Belinţ 2-2
Ictar Budinţ Remetea Mare 2-4
Ohaba Forgaci Nădrag 3-0
Topolovăţul Mare Liebling 6-0
Bazoşul Vechi Racoviţa 1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAPA 14

Progresul Racoviţa Cutina 16-1
Bacova Bucovăţ 1-1
Margina Petrovaselo 7-2
Bega Belinţ Moşniţa Nouă 4-0
Remetea Mare Chizătău 0-3
Nădrag Ictar Budinţ 10-1
Atletico Liebling Ohaba Forgaci 1-1
Bazoşul Vechi Topolovăţul Mare 2-1

 







 

ETAPA 15

AS Cutina AS Bacova 3-4
Giroc Margina 4-1
Petrovaselo Belinţ 0-16
Moşniţa Remetea Mare 0-0
Avântul Chizătău Nădrag 5-1
Ictar Budinţ Liebling 3-2
Ohaba Forgaci Bazoşul Vech 0-1
Topolovăţul Mare Racoviţa 2-0






 



 

Folosește Facebook pentru a scrie un comentariu

Scrie un comentariu

Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.


Vă rugăm să scrieţi comentarii în legătură cu subiectul articolului. Folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului, jigniri sau injurii aduse celorlalţi cititori care au scris comentarii duc la ştergerea comentariului sau chiar la blocarea IP-ului folosit. Redeşteptarea nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea acestora revine integral autorului. Adresa dvs. de e-mail nu va fi publicată.

*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE